Regulament Concurs Descoperă copilul din tine

Regulament: Interaktiv University îşi rezervă dreptul de a modifica sau schimba acest Regulament, urmând ca orice fel de modificări să fie aplicate numai după anunţul de prezentare al acestora pe site-ul www.interaktiv-university.ro

1. În momentul postării de continut pe pagina destinată concursului, participantii vor acccepta termenii şi condiţiile prezentului regulament.

2. Interaktiv University îşi rezervă dreptul de a modera orice tip de conţinut tendenţios sau vulgar, autorul urmând a fi descalificat şi conţinutul şters.

3. Interaktiv University îşi rezervă dreptul de a şterge orice conţinut de tip publicitar sau care nu coincide cu regulile prezentate.

4. Fiecare participant are dreptul la un singur material postat. Nerespectarea acestei condiţii atrage dupa sine descalificarea.

5. Sunt luate în considerare doar materialele din cadrul paginii creată special pentru acest concurs: nu şi cele pe care utilizatorii le-ar putea posta pe Wall sau în cadrul altor postări.

6. Premiile vor fi livrate oriunde în ţară în limita a 10 ron/pachet.

Desfăşurarea concursului:

Concursul se va desfăşura pe pagina noastra de Facebook:  www.facebook.com/interaktiv.university

Durata concursului:

Concursul se încheie pe 05.06.2012 ora 24.00, fiecare particiant va putea să se înscrie până la această dată urmând paşii din concurs.

Câştigătorul va fi anunţat  pe data de 06.06.2012. (atât pe pagina concursului, cât şi pe site).

Mecanismul concursului:

1. Like la pagina noastră de Facebook: www.facebook.com/interaktiv.university
  2. Share la poza de concurs
  3. Comment la poza de concurs cu: Particip

Atenţie!

• Comentariile care nu au  forma menţionată vor fi şterse!
  • Nu se accceptă înscrieri duble!
  • Nu se acceptă înscrierea de pe un cont fals sau fără activitate!
  • Fiecare are dreptul la un singur entry!

Câştigarea premiului

Câştigătorul va fi ales cu random.org.

Concurenţilor li se va asocia numărul conform intrării în concurs.

Lista cu numerele atribuite fiecărui participant, se va publica cu minim o oră înaintea tragerii la sorţi.

După alegerea câştigătorului, vom posta printscreenul de pe random.org pe pagina de facebook Interaktiv University.

Numele câştigătorului va fi afişat pe site şi pe Facebook, urmând ca acesta să ne trimită datele de contact (nume, număr de telefon, email) la adresa: concurs@interaktiv-university.ro.
Câştigătorul trebuie să furnizeze datele în maxim 24 de ore.