Ne pregatim de un Paste MAIArtistic

Paste-MAIArtistic Inca umbla vorba prin oras ca babele lunii Martie au prelungit iarna. Pesemne ca nu vor sa se dezbrace de cojoace. Dar ce-ati spune voi daca le-am face o farsa? La ce ne-am gandit? Sa le despletim firele hainelor groase si sa crosetam din ele oua si cosulete de Paste pentru a-l astepta corespunzator pe Iepuras!

Echipa Interaktiv va invita asadar, sa va alaturati pregatirilor creative de Paste pe 31 martie, de la ora 19:00 la ceainaria Smart Change alaturi de Maia si de multe zambete si voie buna.

Cum v-am obisnuit deja, intrarea este libera iar materialele oferite de catre noi. Conditia de baza pentru voi este determinarea si hotararea de a fi veseli si creativi. Nu o sa ne suparam daca aduceti intariri-un prieten sau doi-caci am pus gand bun Pastelui si vrem sa-l intampinam impreuna in numar cat mai mare.

Va asteptam cu drag,
Echipa Interaktiv University

• Pretul atelierului este de……buna dispozitie. Intrarea este libera, dar in limita locurilor disponibile. Inscrierile se fac la inscriere@interaktiv-unviersity.ro.
  • Cand? 31 martie 2015, in intervalul 19:00 – 21:00.
  • Unde? București, Strada Erou Călin Ion nr. 19 (zona Piata Romana).

Numele (obligatoriu)
Adresa de email (obligatoriu)
Telefon (obligatoriu)

Sau la adresa de email: inscriere@interaktiv-university.ro

*Puteti vedea fotografii de la sesiuni anterioare ale seriei “MAIArtistic” aici si aici.

Daca vreti sa fiti la curent cu atelierele noastre, va puteti inscrie la newsletterul Interaktiv

Smart Change

Tipar Print

Visual Ads