Atelier de crosetat panze de paianjen

Va invitam din nou la un atelier “MAIArtistic”. Vom croseta panze de paianjen sub indrumarea Maiei Munteanu.

Interaktiv University vrea sa isi reuneasca prietenii la o seara cu ceai si voie buna!
Daca sunteti curiosi ce am mai facut in ultima vreme si ce va pregatim pe viitor, trebuie sa acceptati invitatia noastra! 🙂
Noi suntem foarte dornici sa va revedem si sa petrecem impreuna o seara ca intre prieteni.
Vrem sa va aratam si noua noastra casuta, stim sigur ca o sa va placa la nebunie! Si gazdele noastre sunt asa primitoare!
Puteti sa va aduceti si prietenii daca sunt curiosi!
Maia va fi si ea acolo, a zis ca i-a fost dor de voi. V-a pregatit si cateva surprize de Halloween!

Te vom astepta la ceainaria SmartChange, joi pe 30 octombrie la ora 19.30.

Cu drag,
Echipa Interaktiv University

Pretul atelierului este de……buna dispozitie. Intrarea este libera, dar in limita locurilor disponibile.
Cand? 30 octombrie 2014, in intervalul 19:00 – 20:30.
Unde? București, Strada Erou Călin Ion nr. 19 (zona Piata Romana).

Iata cum a fost:

Daca vreti sa fiti la curent cu atelierele noastre, va puteti inscrie la newsletterul Interaktiv University.

*Puteti vedea fotografii de la sesiuni anterioare ale seriei “MAIArtistic” aici si aici.

Adresa: București, Strada Erou Călin Ion nr. 19 (zona Piata Romana)